SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
263 000 €
(1 992 € / m²)
Verkoop
1
1
132 m²
Calle Tinguafaya, Arona

slaapkamer1
vlak132 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxury World Properties is pleased to offer an apartment in Chayofa in the Mirador del Atlántico complex with spectacular ocean views. It consists of ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 496dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Calle Tinguafaya, Arona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luxury World Properties