SUPA24
Overig
Overig
Overig
385 000 €
(2 873 € / m²)
Verkoop
4
2+
134 m²
CALLE TRONA (LA), Altea

slaapkamer4
vlak134 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This spacious and comfortable apartment is offered, located just 250 meters from the beach, in the heart of Altea, in the north of the Costa Blanca. T...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 57dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

CALLE TRONA (LA), Altea
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home