SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
209 708 €
(2 527 € / m²)
Verkoop
4
2+
83 m²
Calle Salvador Dalí, Algorfa

slaapkamer4
vlak83 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق عصرية بغرفة نوم واحدة أو غرفتين أو ثلاث غرف نوم مع مسبح في ألغورفا
تقع هذه الشقق العصرية في قلب ألغورفا، وهي قرية ساحرة جنوب أليكانتي، وتحيط بها م...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 348dagen
Bijgewerkt: 73dagen

Plaatsen

Calle Salvador Dalí, Algorfa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate