SUPA24
Overig
Overig
Overig
737 000 €
(8 570 € / m²)
Verkoop
2
2+
86 m²
Alacant / Alicante

slaapkamer2
vlak86 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1 & 2 Bedroom Sea-View Homes in Villajoyosa
Villajoyosa offers a true Mediterranean lifestyle with colorful traditional houses, charming streets, and ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Alacant / Alicante
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE