SUPA24
Overig
Overig
Overig
386 000 €
(3 477 € / m²)
Verkoop
3
2+
111 m²
Alacant / Alicante

slaapkamer3
vlak111 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Luxurious Apartments in a Pool-Adorned Complex in Jávea Alicante
Discover these generously proportioned apartments nestled within the charming enclave...

Vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 116dagen
Bijgewerkt: 25dagen

Plaatsen

Alacant / Alicante
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE