SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
370 000 €
(4 744 € / m²)
Verkoop
1
1
78 m²
URBANIZACION TORVISCAS, Adeje

slaapkamer1
vlak78 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Luxury World Properties is pleased to offer this charming apartment in Torviscas Alto with a total area of 78 sqm, ready to be yours. Enjoy stunning v...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

URBANIZACION TORVISCAS, Adeje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luxury World Properties