SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
675 000 €
(7 105 € / m²)
Verkoop
2
2+
95 m²
Calle El Pino, Adeje

slaapkamer2
vlak95 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Atlantic Homes: New construction in El Madroñal, homes with views and pool, completion July 2025. Luxury World Properties is pleased to offer a new co...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Calle El Pino, Adeje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luxury World Properties