SUPA24
Overig
Overig
Overig
489 000 €
(5 433 € / m²)
Verkoop
2
2+
90 m²
PASEO MARITIMO-PUNTA PRIMA

slaapkamer2
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern first line 2-Bedroom Apartment with Sea Views – Residencial Posidonia, Punta Prima Modern fully furnished 2-bedroom, 2-bathroom apartment lo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

PASEO MARITIMO-PUNTA PRIMA
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home