Lijst met aanbiedingen
13
13
13
163 000 €
(2 063 € / m²)
Verkoop
4
1
79 m²
Kemi, Liptovský Mikuláš
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
79 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.
Charakteristika nehnuteľnosti:
- 8. poschodie s vý...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Loggia
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Gedeeltelijke reconstructie
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Centrale afstandsbediening
Vloer:
8. vloer van 8
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Kemi, Liptovský Mikuláš
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.