Lijst met aanbiedingen
20
20
20
161 999 €
(2 746 € / m²)
Verkoop
2
2+
59 m²
SNP, Báhoň
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
59 m²
badkamers
2+
ZNOVA V PREDAJI !!!
Na predaj posledný 2-izbový byt s predzáhradkou od 166 999 € v projekte Rezidencia Potôčik – moderné bývanie v prírode, len 23 mi...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Gemengd
Leeftijd van het aanbod:
3dagen
Bijgewerkt:
3dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
SNP, Báhoň
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.