SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
200 000 €
(3 125 € / m²)
Verkoop
5
2+
64 m²
Rua do Comércio, Viana do Castelo

slaapkamer5
vlak64 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

APARTAMENTO COM DOIS QUARTOS À VENDA, EM DARQUE

Apartamento com boa distribuição de espaços, para que possa aproveitar, da melhor forma, cada ambient...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 298dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Rua do Comércio, Viana do Castelo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad Portugal