SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 500 €
(2 218 € / m²)
Verkoop
4
1
62 m²
Avenida de Espanha, Valença

slaapkamer4
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad Portugal - Manuel Silva, apresenta: Apartamento mobilado, com dois quartos e garagem.
Com eletrodomésticos (placa, forno, micro-ondas, frigorífic...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 496dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Avenida de Espanha, Valença
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IadPortugal