SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
213 000 €
(2 152 € / m²)
Verkoop
2
1
99 m²
Rua Farol da Azeda, Setúbal

slaapkamer2
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JULHO DE 2025 Apartamento T2 com uma área de 114 metros quadrados, situado em São Sebastião, na cidade de Setúbal. Localizado e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rua Farol da Azeda, Setúbal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Salt Bay