SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 390 000 €
(3 263 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
426 m²
Rua do Centro Comunitário Paroquial, Odivelas

slaapkameratypical
vlak426 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Wir präsentieren dieses exklusive Duplex-Penthouse mit 4 Schlafzimmern, das in einer privaten Referenzwohnung in Famões eingefügt wurde, wo familiärer...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletHalKeukenapparatuurHouten vloerHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerd

Ander
Leeftijd van het aanbod: 75dagen
Bijgewerkt: 75dagen

Plaatsen

Rua do Centro Comunitário Paroquial, Odivelas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Habisale