SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
463 800 €
(3 897 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
119 m²
Rua da Corga, Maia

slaapkameratypical
vlak119 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente T3 com varandas ao nível do rés-do-chão , no novo empreendimento ART TOWER em Águas Santas.
Com materiais de grande qualidade e amigos do a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 37dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Rua da Corga, Maia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Morada - Mediação Imobiliária