SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
585 000 €
(6 031 € / m²)
Verkoop
2
2+
97 m²
Rua da Assunção, Lisboa

slaapkamer2
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Building in downtown Lisbon in excellent condition.
Apartment with 98m2 renovated and furnished.
Apartment used rorshort renting transformed into 4 su...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rua da Assunção, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Black Ash