SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
2 800 000 €
(9 622 € / m²)
Verkoop
6+
2+
291 m²
Rua Garrett, Lisboa

slaapkamer6+
vlak291 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Wunderbare Aussicht in einer modernen Maisonette auf der obersten Etage mit Balkonen, Aufzug, Parkplatz und unabhängiger 1-Zimmer-Wohnung.

Es besteht...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurHouten vloerHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerdWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 491dagen

Plaatsen

Rua Garrett, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mercator