SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
335 000 €
(6 204 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
54 m²
Rua da Bombarda, Lisboa

slaapkameratypical
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Venha conhecer, a sua nova casa na MourariaNeste apartamento destaca-se o aproveitamento da área útil, com obras efetuadas em 2012. De origem era um a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 491dagen
Bijgewerkt: 490dagen

Plaatsen

Rua da Bombarda, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Prestige