SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
940 000 €
(10 330 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
91 m²
Rua Leandro Braga, Lisboa

slaapkameratypical
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apresentamos-lhe este apartamento T2 localizado na Rua Professor Sousa da Câmara, nº183, na prestigiada zona das Amoreiras, inserido no empreendimento...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua Leandro Braga, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX Prestige