SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
475 000 €
(8 051 € / m²)
Verkoop
3
1
59 m²
Lisboa

slaapkamer3
vlak59 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In one of Lisbon's most characteristic neighborhoods, we find this charming 3-bedroom apartment in Penha de França.

With an area of 75m², this renova...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art Mar