SUPA24
Overig
Overig
Overig
655 000 €
(9 225 € / m²)
Verkoop
2
2+
71 m²
Rua dos Argonautas, Lisboa

slaapkamer2
vlak71 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 Bedroom flat, with 71sqm, outdoor area of 2,8sqm and 1 parking space, in a new development in Parque das Nações. This development is the most recen...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 129dagen
Bijgewerkt: 62dagen

Plaatsen

Rua dos Argonautas, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana