SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 500 000 €
(11 013 € / m²)
Verkoop
3
2+
227 m²
Rua do Olival, Lisboa

slaapkamer3
vlak227 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3-Bedroom apartment with two parking spaces, available for sale in the prestigious Palácio Schindler. In the prestigious Palácio Schindler lies this ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 182dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Rua do Olival, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana