Lijst met aanbiedingen
20
20
20
379 900 €
(8 083 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Rua da Graça, Lisboa
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
47 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Moderno apartamento T2 com 51 m2 totalmente remodelado num dos bairros mais típicos de Lisboa.
Fica num 3º andar sem elevador e está inserido num pré...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
215dagen
Bijgewerkt:
34dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua da Graça, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.