SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
325 000 €
(7 386 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
44 m²
Rua de Campolide, Lisboa

slaapkameratypical
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Live or invest in a property within a prestigious hotel unit!Come and discover this 1 bedroom apartment, inserted in the 4-star hotel unit: Upon Lisbo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 250dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Rua de Campolide, Lisboa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

RE/MAX ReOriente