SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
169 000 €
(1 037 € / m²)
Verkoop
3
2+
163 m²
Rua do Saco, Leiria

slaapkamer3
vlak163 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent apartment in the city of Leiria. This 3 bedroom apartment is located in a quiet and peaceful area, just a few steps from all the main shops ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Rua do Saco, Leiria
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Cardeira e Costa II