SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
279 900 €
(2 372 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
118 m²
Rua do Ferrinho, Guarda

slaapkameratypical
vlak118 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apresentamos este excelente apartamento T3, inserido em condomínio fechado, com construção recente de 2018, ideal para quem procura conforto, modernid...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua do Ferrinho, Guarda
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Jacinta Torres, Unipessoal Lda