SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
455 800 €
(3 929 € / m²)
Verkoop
2
2+
116 m²
Rua Mar e Guerra, Faro

slaapkamer2
vlak116 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T2 novo em Faro 2 Elevadores ; Box fechada; Ar condicionado; Estores elétricos; Som; Aspiração central; Painéis solares e esquentador sola...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

KeukenapparatuurWeergaveHouten vloerStoepHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlBadDouchecabineApart toiletHal

Ander
Leeftijd van het aanbod: 494dagen
Bijgewerkt: 494dagen

Plaatsen

Rua Mar e Guerra, Faro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Predimed