SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
390 000 €
(4 063 € / m²)
Verkoop
3
1
96 m²
Rua 22, Espinho

slaapkamer3
vlak96 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

T2 Private Condominium ESPINHO
A development in the final stages of construction, consisting of 2 blocks and a total of 42 residential units, with 1,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 55dagen

Plaatsen

Rua 22, Espinho
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

eXp Portugal