SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 500 000 €
(12 500 € / m²)
Verkoop
4
2+
200 m²
Rua de Luanda, Cascais

slaapkamer4
vlak200 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4 Bedroom penthouse with 200sqm, terrace with private pool and 1 parking space, inserted in a new tourist development, located next to Carcavelos beac...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasVloerOpen leefruimteGemeubileerdWeergaveHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 182dagen
Bijgewerkt: 71dagen

Plaatsen

Rua de Luanda, Cascais
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana