SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
367 300 €
(1 774 € / m²)
Verkoop
5
2+
207 m²
Rua Vale do Abrigo, Cadaval

slaapkamer5
vlak207 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento Duplex de tipo T3 + 1 de arquitetura moderna e acabamento de luxo, com uma área bruta privativa de 207m2, no Edifício denominado “Atrium R...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteBadDouchecabineKeukenapparatuurHouten vloerHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlGemeubileerdWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 493dagen

Plaatsen

Rua Vale do Abrigo, Cadaval
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IadPortugal