SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
295 000 €
(4 097 € / m²)
Verkoop
2
1
72 m²
Rua Cidade da Luanda, Amadora

slaapkamer2
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2-bedroom apartment in a strategic location in Amadora, just minutes from the train station and Hospital da Luz. Ideal for those who value mobility an...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Rua Cidade da Luanda, Amadora
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Nações