SUPA24
Overig
Overig
Overig
640 000 €
(7 529 € / m²)
Verkoop
2
1
85 m²
Rua dos Ranúnculos, Almada

slaapkamer2
vlak85 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2 Bedroom flat with 84sqm, balcony with 13sqm and parking, inserted in a new development that offers an exclusive collection of houses that combine so...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 184dagen
Bijgewerkt: 57dagen

Plaatsen

Rua dos Ranúnculos, Almada
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Castelhana