SUPA24
Overig
Overig
Overig
122 631 €
(2 787 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Szwoleżerów, Ząbki

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1

Hubert Kask
tel. 602-101-602
Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 44,90 m2 z balkonem na osiedlu w Ząbkach. Gotowe do...

Vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 38dagen
Bijgewerkt: 36dagen

Plaatsen

Szwoleżerów, Ząbki
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Hubert Kask