SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 333 €
(3 272 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Gazowa, Wrocław

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tylko dwa mieszkania na klatce!!! Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 49 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjście...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 258dagen
Bijgewerkt: 257dagen

Plaatsen

Gazowa, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN