SUPA24
Overig
Overig
Overig
156 091 €
(4 460 € / m²)
Verkoop
2
1
35 m²
Warszawa

slaapkamer2
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Żoliborzu. 9 pięto gwarantuje ciszę oraz piękny widok n...

Vloer:
9. vloer van 17
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska