SUPA24
Overig
Overig
Overig
219 159 €
(2 962 € / m²)
Verkoop
3
1
74 m²
Myśliborska, Warszawa

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, trzy pokojowego mieszkania, świeżo wyremontowanego o powierzchni 74,10 m², zlokalizowanego na 2. ...

Vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 319dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Myśliborska, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Anna Wierzbicka