SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 809 €
(1 645 € / m²)
Verkoop
1
1
40 m²
Polna, Tarnów

slaapkamer1
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji.

Vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Polna, Tarnów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Loft 4 Nieruchomości

Anna Wójcik