SUPA24
Overig
Overig
Overig
115 318 €
(1 860 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Czerwonych Klonów, Tarnów

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stylowe mieszkanie premium w zielonej części miasta - Mościcach
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,96 m2, położone na...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 340dagen
Bijgewerkt: 296dagen

Plaatsen

Czerwonych Klonów, Tarnów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MR Nieruchomości

Marcin Rzepka