SUPA24
Overig
Overig
Overig
82 430 €
(3 925 € / m²)
Verkoop
1
1
21 m²
Krakowska, Szczecin

slaapkamer1
vlak21 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Słoneczna kawalerka z balkonem - nowoczesna przestrzeń, która pracuje na siebie
Są nieruchomości, które kupujesz... i takie, które zaczynają dla Ciebi...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Krakowska, Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Natalia Kirzeniewska