SUPA24
Overig
Overig
Overig
129 429 €
(2 232 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Grzybowa, Sosnowiec

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnow...

Vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Grzybowa, Sosnowiec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REMAX POLSKA

Katarzyna Stanek