SUPA24
Overig
Overig
Overig
50 853 €
(1 304 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Sosnowiec

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie | Centrum Sosnowca | ul. Urbanowicz 2/20 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Sosnowiec przy ul. Urbano...

Vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Sosnowiec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VERITAS

Marek Wąsik