SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
608 901 €
(4 477 € / m²)
Verkoop
4
1
136 m²
Architektów, Sopot

slaapkamer4
vlak136 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

To nie jest "zwykłe mieszkanie" to coś między apartamentem a domem!
Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza!

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Architektów, Sopot
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dom & House