SUPA24
Overig
Overig
Overig
121 070 €
(3 186 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Strażacka, Rzeszów

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Atuty mieszkania: Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie – gotowe do zamieszkania od zaraz Kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle z szlaba...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Strażacka, Rzeszów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Maria Basarab