SUPA24
Overig
Overig
Overig
134 186 €
(2 738 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Biecka, Rzeszów

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

To miejsce, w którym można naprawdę odpocząć po intensywnym dniu — cisza, zieleń i dwa balkony tworzą wyjątkowy klimat codziennego życia. Jeśli szukas...

Vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Biecka, Rzeszów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Maria Basarab