SUPA24
Overig
Overig
Overig
56 588 €
(2 460 € / m²)
Verkoop
1
1
23 m²
Szeroka, Radom

slaapkamer1
vlak23 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ul. Szerokiej w Radomiu, w miejscu zapewniającym wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują s...

Vloer:
6. vloer van 7
Leeftijd van het aanbod: 96dagen
Bijgewerkt: 61dagen

Plaatsen

Szeroka, Radom
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Kacperczyk