SUPA24
Overig
Overig
Overig
70 291 €
(1 528 € / m²)
Verkoop
2
1
46 m²
Stanisława Brzóski, Przemyśl

slaapkamer2
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

WRÓBLEWSKIEGO - MIESZKANIE 2 -POK, PARTER 46,5M , LOGGIA
Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Stanisława Brzóski, Przemyśl
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agencja nieruchomości "POLSKIE MIESZKANIE"

Robert - Agencja nieruchomości "Polskie mieszkanie"