SUPA24
Overig
Overig
Overig
98 501 €
(1 698 € / m²)
Verkoop
2
1
58 m²
Lutycka, Piła

slaapkamer2
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, Piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 47dagen
Bijgewerkt: 41dagen

Plaatsen

Lutycka, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grupa Furman Nieruchomości

Michał Paterski