SUPA24
Overig
Overig
Overig
134 349 €
(1 866 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Kołobrzeska, Piła

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,21m2 z balkonem, I piętro o następującym ukł...

Vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 49dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Kołobrzeska, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grupa Furman Nieruchomości

Marcin Barański