SUPA24
Overig
Overig
Overig
111 545 €
(2 373 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Ofiar Katynia, Piła

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć z...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Ofiar Katynia, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FURMAN24

Patrycja Wojciechowska