SUPA24
Overig
Overig
Overig
124 987 €
(2 659 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Harcerska, Piastów

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie 2-pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Harcerskiej. Blok z cegły, cicha i spokojna okolic...

Vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Harcerska, Piastów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska